+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kávovary-káva.cz

Klíčová slova: káva, kávovary, čaj, kávy, kávovar, čaje, espresso

E-mail: info@kavovary-kava.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2013

Popis: Kávovary-káva.cz - prodej kvalitní kávy, kávovarů a čajů. Poskytování kávového servisu pro Vaši kancelář i domácnost. U nás naleznete širokou nabídku kávy té nejvyšší kvality, která je vždy čerstvá a za ty nejlepší ceny.

Web: kavovary-kava.cz

Další související informace

Káva, kávovary a espressa, presovače kávy Segafredo

káva, kávovary, kávovary a espressa – Hlavním sortimentem firmy Segafredo jsou káva, kávovary a espressa (např. kávovary saeco) a presovače kávy. Zajišťujeme distribuci kávy a zajištění technologické podpory pro gastronomické podniky, kanceláře i domácnosti.

Miguel caffé

káva, čerstvá káva, caffe, coffee, čaj, čaje – Čerstvě pražená káva to nejlepší pro Vaše espresso, káva plná vášně. Kávová zrna dováží přímo z plantáží a čerstvou kávu dodává do předních hotelů, restaurací, kaváren i jednotlivým milovníkům kávy. Nejlahodnější kávy na trhu.

Prodej kávy a čajů

káva, kávovary, náhradní díly, Saeco, Lavazza – Dovážíme a prodáváme kávovary Saeco, v našem obchodě najdete i espressa od jiných výrobců. Nabízíme italskou kávu např. Lavazza, Bazzara a další. Rádi doporučíme vhodný kávovar pro Vaše potřeby. Provádíme také servis kávovarů Saeco.

Načítání trvalo 0.0878 sekund.