+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ORIENTAL zboží ze světa

Klíčová slova: vodni dýmky,čaje,aromaterapie,vonné tyčinky

E-mail: oriental@oriental.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2008

Popis: Velkoobchodní a maloobchodní prodej zboží z exotických oblastí,čajová keramika a porcelán,vodní dýmky,čaje,čajové příslušenství,textil z orientu,hudební nástroje,břišní tance,dárky,vše pro čajovny.Školení v přípravě čajů a vodních dýmek.

Web: eshop.oriental.cz

Další související informace

Kosmetika chytře

karel hadek,aromaterapie,přírodní kosmetik – Nabídka kosmetických přípravků značky Karel Hadek za akční ceny. Kosmetická poradna včetně kosmetických služeb v našem studiu. Prodej potravinových doplňků Dr. Popova. Nabídka našeho e-shopu se neustále rozšiřuje o další výrobky, na případné dotazy odpovídáme na telefonu: 777 126 029. Na vaší návštěvu na stránkách e-shopu se těší vaše Soňa Zikmundová.

Obchůdek krásy

bio,přírodní,kosmetika,aromaterapie,vitamíny,čaje – Internetový obchod s přírodní,bio,kolagenovou a kyslíkovou kosmetikou pro kompletní péči o tvář, tělo,vlasy,líčení,parfémy a alternativní medicína . V nabídce produkty firem Mary Kay,Elicey,Oléanat,Green Mama,Faberlic,Etani,Belea,Klas,Ganoexcel,Nutrabona,NaturWay a Interglukan.

Orientik.cz

vodní dýmky, tabák do vodní dýmky, příslušenství – Orientik Vám nabízí vodní dýmky všech velikostí, malé, střední a velké vodní dýmky, tabák do vodní dýmky a kompletní příslušenství k vodním dýmkám. Dále u nás zakoupíte orientální zboží a oblečení, čaje a čajové příslušenství, vybavení pro břišní tance.

Načítání trvalo -99.43 sekund.