+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Samozavlažovací květináče

Klíčová slova: samozavlažovací, květináče, lechuza, obaly

E-mail: malac.f@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2012

Popis: Samozavlažovací systém Lechuza zajistí prostřednictvím spodního zavlažování stálý přísun vláhy i živin rostlinám, čímž zajišťuje vodní koloběh u rostliny jako ve volné přírodě. Není třeba stále zalívat a především nehrozí převlhčení a následně úhyn rostliny.

Web: www.lechuza-kvetinace.cz

Další související informace

Online prodej

hračky, nábytek, obaly, tašky, hodinky – Nemůžete vybrat dárek? Zkuste naše originální dárky a hračky v Eshopu! Internetový obchod s nábytkem, kartonovými obaly, kufry, taškami a batohy. B.MA Shop - Nákup zboží všeho druhu! Na všechny hodinky se vztahuje doprava zdarma.

Zahradní keramika H+M

zahradní, mrazuvzdorná, keramika, květináče, eshop – Zahradní keramika H+M nabízí keramické květináče, truhlíky, keramické nádoby na květiny a keře, zahradní keramické dekorace a zahradní doplňky - umývátka, umyvadla, zahradní fontány. Mrazuvzdorná keramika vhodná pro celoroční umístění. Kompletní sortiment zahradní keramiky - květináče, truhlíky, okrasné zahradní předměty, keramické vázy a mísy k osázení, mrazuvzdorná keramika, nádoby glazované i engobované. Široký výběr zahradní zeleně - květiny, okrasné keře, popínavé rostliny.

Promob.cz

kryty, pouzdra, top ceny, obaly, fólie, – CooL příslušenství pro lidi co jdou z dobou od společnosti promob.cz je ideální pro ztvárnění Vaší image. kryty, pouzdra, top ceny, obaly, kryty, fólie, nejlevnější e-shop, pro mobil, apple, příslušenství, samsung, ipad, iphone, galaxy s, cool image, design, top kvalita

Načítání trvalo 0.5452 sekund.