+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chata Rychtářka

Klíčová slova: Chata Rychtářka

E-mail: netlink@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2012

Popis: Nevíte kam na dovolenou a máte nejraději přírodu v Čechách? Ubytujte se v chatě Rychtářka na Šumavě v krásné přírodě. Ideální pro rodiny s dětmi i pro páry. Nevíte kam na dovolenou a máte nejraději přírodu v Čechách? Ubytujte se v chatě Rychtářka na Šumavě v krásné přírodě. Ideální pro rodiny s dětmi i pro páry.

Web: chatarychtarka.cz

Další související informace

Chata Martin - ubytování

ubytování, Polička, rybářská oblast, luxusní chata – Chata Martin u přehrady, v rybářské chatové oblasti u Poličky. Ubytování a dovolená u vody. Velké možnosti vyžití: rybaření, turistika, cyklistika, houbaření koupaliště, běžecké tratě a sjezdovka. Chata pro 9 osob, + 2x soc. zařízení, společenská místnost s krbem, kuchyň, 3 pokoje. Posezení pod pergolou, ohniště, houpačka, pískoviště, ruské kuželky.

Chata Na Tokání Chřibská

Chata Na Tokání Chřibská – Chata švýcarského srubového typu se nachází v samotném nitru Národního parku České Švýcarsko, v bývalé lovecké osadě hraběte Kinského Na Tokání.Nabízí ubytování v 2L-4L pokojích. Chata švýcarského srubového typu se nachází v samotném nitru Národního parku České Švýcarsko, v bývalé lovecké osadě hraběte Kinského Na Tokání.Nabízí ubytování v 2L-4L pokojích.

Chata Terchová

Chata Terchová – Vítáme Vás na Chatě Maria, která se nachází v překrásném prostředí vesničky Terchová, nedaleko Vrátné doliny. Pěkná chata v prostředí Bílého Potoka - Terchová. Chata Maria nabízí komfort s krásným výhledem na ještě krásnější přírodu v okolí. V 2 pokojích je možné ubytovat až 7 lidí.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.