+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klub plný karaoke

Klíčová slova: Klub plný karaoke

E-mail: jigan@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: Jestliže máte rádi zábavu, hudbu, posezení s přáteli a k tomu si rádi zazpíváte, přijďte navštívit náš karaoke klub. Zažijete legraci a navíc si můžete zazpívat v naší karaoke soutěži. Jestliže máte rádi zábavu, hudbu, posezení s přáteli a k tomu si rádi zazpíváte, přijďte navštívit náš karaoke klub. Zažijete legraci a navíc si můžete zazpívat v naší karaoke soutěži.

Web: karaokemejdan.cz

Další související informace

TJ Točná - Fotbalový klub

TJ Točná - Fotbalový klub – Stránky fotbalového klubu Tělovýchovné Jednoty Točná, přehled zápasů, historie klubu. Fotogalerie fotbalového klubu TJ Točná, fotbalové týmy, mladší přípravka, mladší žáci, straší přípravka, muži.

Top hudba ve žhavém Yes C

Hudební klub Praha, Techno Praha, Electro Praha – Metropolitní klub v samém srdci Prahy s hudbou té nejvyšší kvality, to je Yes Club Prague. Prostor až pro 400 skvěle se bavících návštěvníků, to je perfektní místo pro nezapomenutelnou zábavu v rytmu elektronické hudby.

Anglický bulteriér

bulterier, bullterrier, bullterier, anglický, klub – Komunitní portál chovatelů anglických bulteriérů. Inzerce, fórum, články, fotogalerie, akce a další. Přijďte podiskutovat o Vašich mazlíčcích a podělte se o Vaše zkušenosti a zážitky s chovem tohoto plemene.

Načítání trvalo 0.0881 sekund.