+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Madrace

Klíčová slova: matrace, matrace akcia

E-mail: lulu.kubalakova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2011

Popis: Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Web: matrace-akcia.blogspot.com/

Další související informace

Zdravotné matrace e-shop

latexové matrace, pružinové matrace, matrace – Na Zdravotne-Matrace.sk nakúpite lacno a zdravotný matrac Vám doručíme až do domu. Na výber sú kvalitné ortopedické pružinové, penové, sendvičové, detské i latexové matrace. Ortopedické vlastnosti - odporučené ortopédom. Všetky veľkosti.

Ortopedicke-Matrace.cz

matrace, pružinové matrace, pěnové matrace – E-shop prodává matrace doporučené ordopedem. Nabízí všechny typy: latexové matrace, sendvičové a pružinové matrace. Dodají i atypické rozmery - bez příplatku. Matrace jsou doručovány cca do 10-14 dní, až k Vám do domu. Doprava je vždy ZDARMA.

Zdravotní matrace z Itáli

matrace, zdravotní matrace – Zdravotní matrace od předního italského výrobce vyráběné z patentovaných materiálů (studené pěny a především paměťové pěny vysoké kvality). Několik designových řad a materiálů potahů. Záruka na matrace je až 12 let

Načítání trvalo 0.0691 sekund.