+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sinclair ZX Spectrum

Klíčová slova: Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M

E-mail: mac1980cz@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2011

Popis: Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Web: www.sinclairzxspectrum.cz

Další související informace

Hodinkyprovsechny

Hodinkyprovšechny, značkové hodinky za nejnižší m – Hodinkyprovšechny, značkové hodinky za nejnižší možné ceny. Prodáváme náramkové hodinky, značky: Seiko, Citizen, Movado,Pulsar,Lorus. E-shop, internetové hodinářství s nejnižšími cenami. Luxusní hodinky za nejnižší možné ceny.

Mobily pro seniory

Mobily, Mobil, Mobily levně, Mobily pro seniory, M – ABC-mobily.cz je internetový obchod, nabízející mobily dle Vašeho přání a výběru, skvělé ceny, 100% záruka bezproblémového nákupu je naší silnou stránkou. Mobily, mobily pro seniory, dotykové mobily a smartphony - to vše u nás najdete.

Načítání trvalo 0.0817 sekund.