+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FLEX CLEAN

Klíčová slova: úklidové práce , úklidové služby , čištění koberců

E-mail: info@flexclean.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2011

Popis: Úklidová firma nabízející úklidové práce a služby jako je čištění koberců, čištění interiérů aut, úklidy kanceláří a čištění podlah. Dále nabízíme výškové práce se specializací na mytí oken a prosklených fasád budov. Zdarma sestavíme program úklidu dle vašeho finančního rozpočtu.

Web: www.flexclean.cz

Další související informace

Úklidová četa - úklid domácností Praha

uklidove sluzby, uklid domacnosti, čištění kobercu – Úklidová četa provádí veškeré úklidové práce - úklid domácností, kanceláří, čištění koberců, interiérů aut, mytí oken a žaluzií. Kvalitní služby domácnostem a firmám v Praze a okolí.

Inventarizace pozemků pro veřejnou správu

REAL SOFT, inventura pozemků, inventura majetku, o – Specializované nástroje veřejné správy pro operativní evidenci, inventarizaci a oceňování pozemků, rekonstrukce evidence majetku obcí na stav katastru nemovitostí, přepracování evidence majetku při pozemkových úpravách a obnově operátu KN.

Individuální výuka anglič

angličtina, individuální, výuka, cena, jazyk – Výuka angličtiny formou individuálních lekcí - nejefektivnější způsob učení. Individuální přístup umožňuje kurz plně přizpůsobit studentovi obsahem, časem i místem výuky, a maximalizovat tím jeho efekt.

Načítání trvalo 0.0644 sekund.