+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Účetní a daňová kancelář

Klíčová slova: vedení účetnictví, vedení daňové evidence

E-mail: jb.ucetnictvi@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2012

Popis: Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, včetně zpracování mezd a daňového poradenství. Dále také založení nové společnosti a ekonomické poradenství. Poradíme Vám s podáním jakéhokoli daňového přiznání.

Web: www.ucetnictvi-bejdova.cz

Další související informace

AP - účetnictví, finance

vedení účetnictví, vedení daňové evidence, mzdy – Kompletní služby a poradenství v oblasti účetnictví. Kvalitní vedení účetnictví, daňové evidence s přidanou hodnotou. Outsorcing účetnictví. Reporting. Přístup odkudkoliv. Daňová optimalizace. Kompletní vedení mezd a personalistiky s přidanou hodnotou. Mzdy na zakázky, střediska. Vyúčtování a podklady pro úřady práce, vyúčtování dotací na mzdy. Mzdové poradenství. Poradenství v oblasti ekonomických informačních systémů. Implementace a zavádění do provozu. Následná údržba a poradenství.

Účetnictví a daně

Accounting,tax,účetní,daňová přiznání,outsourcing – Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vedení a rekonstrukce účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání pro malé a střední firmy. Účetní služby poskytujeme v Plzni a okolí, Praze a Středočeském kraji.

Pokerové knihy - Poker Publishing

pokerové knihy,poker publishing – Poker Publishing je nakladatelství, které přináší mezi čtenáře pokerové knihy od světově známých hráčů. Pokerové knihy jsou určeny pro všechny laiky, ale i pokročilé hráče, kteří se dále chtějí zdokonalovat.

Načítání trvalo 0.3255 sekund.