+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Úprava tvrdé vody

Klíčová slova: tvrdá voda, vodní kámen, úprava vody, magnet

E-mail: info@reklamafirmy.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2013

Popis: Tvrdá voda, vodní kámen a jeho usazeniny Vás již nemusí znepokojovat. Pro odstranění vodního kamene je efektivní řešení fyzikální úprava vody Antica + +. Powel Antica, s.r.o. nabízí úpravu tvrdé vody v provedení jako nezávislý magnet nebo závislý elektromagnet pro potrubí do 1000 mm.

Web: www.vodnykamen.eu

Další související informace

Chladič vody

chladiče vody, vodní chladiče – Vodní chladiče jsou odolné vůči mechanickému a tepelnému namáhání, mají dlouholetou životnost. Výhodou jsou variace velikostí a krátká doba výroby. Chladiče jsou skládané z tenkostěnných trubek, které zajišťují kvalitní ochlazení motoru u automobilů.

SVUM-CZ, s.r.o. - povrchová úprava kovů

Povrchová úprava kovů, Povrchová úprava kovů Kolín – Společnost Svum CZ nabízí služby v oboru povrchová úprava kovů, antikorozní ochrana, odstranění koroze apod. nejen v lokalitě Kolín. Povrchová úprava kovů je obor, kterým se zabývá naše firma SVUM-CZ, s.r.o.

GARANT MARTIN

kotol, vyvijac pary, uprava vody, kurita, upravna – Váš dodávateľ tepelnej techniky Garioninaval, Clayton, Riello - vyvíjače pary, parné kotly a horáky. Úprava studničnej a technologickej vody - zmäkčovanie, dezinfekcia,...Chémia Kurita pre priemysel.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.