+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Číst je sexy

Klíčová slova: sexy, literatura, knihy, spisovatel

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2011

Popis: Literatura není nuda. Internetový portál pro spisovatele a čtenáře. Číst je sexy. Chceme pořádat akce na podporu literatury, upozorňovat na zajímavé knihy, nabídnout pomoc začínajícím autorům a pomoct jim s propagací jejich děl - to vše turbo originální cestou.

Web: www.cistjesexy.cz

Další související informace

Knhižrout zná Váš knižní

knihy, literatura, recenze knih – Nakrmte knihožrouta tím, co jste četli a co si o tom myslíte. On Vám na oplátku poví, co by se Vám mohli líbit nového. Přinášíme recenze, novinky, ale hlavně zkušenosti a názory ostatních čtenářů.

Knihkupectví U Malých

knihy, učebnice, literatura, Krkonoše, Podkrkonoší – Internetové a kamenné knihkupectví U Malých v Jilemnici nabízí regionální literaturu (Krkonoše, Podkrkonoší, Český Ráj, Liberecko, Jizerské hory), dále má skladem velký výběr knižních titulů, učebnic pro základní a střední školy, odbornou literaturu všeho druhu, hudebniny, obrazy, CD, DVD, zajišťuje distribuci učebnic a literatury do všech typů škol - poskytuje množstevní slevy učebnic s dopravou zdarma! V prodejně funguje také půjčovna DVD filmů.

Sazby textů a knih, DTP

sazba, typografie, dtp, grafika, knihy, spisovatel – Připravíme pro Vás sazbu knih či časopisů, reklamních letáků, kalendářů, diplomů a dalších graficky náročných podkladů pro tisk. Zkonzultujeme s Vámi každý detail Vaší zakázky a připravíme ji přesně podle Vašeho přání. Hotovou sazbu dodáme ve formátu PDF. Neprovádíme tisk.

Načítání trvalo 0.1191 sekund.