+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové kurzy Brno

Klíčová slova: vzdělávací kurzy Brno, angličtina, němčina

E-mail: impnetcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2011

Popis: Vzdělávací agentura UNITY s.r.o. v Brně nabízí řadu jazykových kurzů od výuky angličtiny, němčiny, španělštiny až po ruštinu či francouzštinu. Nabízíme pravidelnou a intenzivní výuku jazyků v Brně. Jazykové kurzy Brno, angličtina.

Web: www.agenturaunity.cz

Další související informace

School of English

výuka, angličtiny, kurzy, angličtina, Karlovy Vary – School of English, výuka angličtiny, kurzy angličtiny pro dospělé a děti, angličtina Karlovy Vary. Jazyková škola se zaměřením na výuku angličtiny s důrazem na individuální přístup a přípravu studentů na FCE a CCAE

Mgr. Martina Mrázová - St

jazyk, němčina, kurz, výuka, překlad, tlumočení – Specializovaná výuka německého jazyka v Hradci Králové. Soukromé a firemní kurzy němčiny pro manažery a skupiny, odborná němčina: obchodní němčina, němčina pro lékaře, tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak.

Angličtina bez biflování online

on-line angličtina, angličtina, jazykové kurzy, an – Imitum, učení bez biflování slovíček, výslovnost výhradně rodilých mluvčích, vhodná pro věčné začátečníky, praktická slovní zásoba. Již za 15 minut denně přinese za jeden rok schopnost domluvit se se správnou výslovností.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.