+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sdružení Meluzínek

Klíčová slova: pomoc dětem, podpora dětských nemocnic, Meluzínek

E-mail: warezov2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervence 2011

Popis: Cílem občanského sdružení Meluzínek je pomáhat nemocným dětem, postiženým dětem a dětem umístěným v dětských domovech. Chtěli bychom se stát největší charitativní organizací v České republice a pomoci opravdu všem dětem, které naši pomoc budou potřebovat. Věříme, že spojením Vaší podpory a našeho úsilí se nám to podaří.

Web: www.sdruzenimeluzinek.cz

Další související informace

LiteCom

firma v krizi, pomoc s krizí, pomoc v krizi – Ze ztrátových, neprosperujících a krachujících firem děláme firmy produktivní, ziskové a rozrůstající se a tím zajišťujeme jejich dlouhodobé přežití. Majitelům firem zvyšujeme autoritu, důležitost a dáváme jim dostatek času pro jejich rodinu, koníčky, osobní zájmy a také klidné spaní.

Manželské poradny

manželská poradna, manželské poradny, pocit, pomoc – Když se řekne manželská poradna, tak se mnohým lidem spíše vybaví pocit zbytečnosti tohoto termínu, než to, že by mohlo jít o velmi užitečnou instituci. Manželská poradna by si v současné době zcela určitě zasloužila mnohem více respektu.

Doporadny reference cz

dluh, dluhy, řešení dluhů, pomoc s dluhy, potíže s – Trápí vás tíživá finanční situace? Obraťte se na Dluhovou poradnu a zatočte jednou pro vždy s dluhy.Trápí vás tíživá finanční situace? Obraťte se na Dluhovou poradnu a zatočte jednou pro vždy s dluhy.

Načítání trvalo 4.7655 sekund.