+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Preventista.cz

Klíčová slova: hasici, pozar, skoleni, rad, technik

E-mail: info@preventista.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2009

Popis: Služby v oblasti požární ochrany, externí činnost technika požární ochrany, zpracovávání dokumentace (evakuační plány, dokumentace zdolávání požáru, požární řády atd.), školení zaměstnanců i požárních hlídek, kontroly provozoven a jejich zatřídění, posouzení požárního nebezpečí, konzultace a další služby na úseku PO.

Web: www.preventista.cz

Další související informace

Java školení

java, školení, kurzy, kurz – Jsme odborníci na školení Java technologií. Nabízíme kurzy programování jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, školíme nejenom kurzy Java technologií, ale také kurzy objektového programování a návrhu aplikací.

Firemní školení

interaktivní firemní školení, leadership, obchod – Nabízím firemní školení a tréninky - leadership, aplikované soft-skills, obchodní dovednosti a týmová spolupráce. Důraz kladu na využitelnost v praxi. Obsah připravuji na míru klientovi i účastníkům. Firemní školení jsou samozřejmě interaktivní.

Webinář - učení má novou

webinář, webinar online, online školení, kurzy – Webinář nabízí kurzy přes internet: školení pro podnikatele, odborné semináře pro management, marketing, obchodníky, personalisty, mzdové účetní. Nejvíce lektorů online kurzů na jednom místě v ČR. Kurzy Excel, Word, projektové řízení, obchodní dovednosti, online kurzy účetnictví a daní, DPH, daňové přiznání, cestovní náhrady a další firemní školení. Nabízíme webináře zdarma a garanci vrácení peněz za kurz. Webinář je naživo s lektorem, online z pohodlí domova nebo jako záznam ke shlédnutí kdykoliv.

Načítání trvalo 0.0790 sekund.