+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tomáš Dymeš - obkladačské

Klíčová slova: obkladač , obkladači , obklady , dlažby

E-mail: info@obkladaci.net

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2011

Popis: Provádím obkladačské a pokladačské práce v širokém rozsahu převážně pro soukromé osoby.obkládání rodinných domů, teras, bytových jader, koupelen, pokládání dlažby, obkládání stěn, rekonstrukce koupelen a bytových jader, obezdívky sanitární techniky.

Web: www.obkladaci.net

Další související informace

Penzion Továrníkova Vila ve Skuhrově nad Bělou

Penzion Továrníkova Vila , ubytování ve Skuhrově – Penzion Továrníkova vila se nachází v podhůří Orlických hor, v malé obci Skuhrov nad Bělou.Moderní penzion Továrníkova vila poskytuje ubytování ve 3 dvoulůžkových pokojích,v přízemí se dále nachází šestilůžkový pokoj se samostatnou kuchyní a koupelnou. dále k dispozici luxusní apartmán se dvěmi ložnicemi , dvěmi rozsáhlými terasami, samostatnou koupelnou vybavenou jak sprchovým koutem, tak vanou a rovněž vlastní, plně vybavenou kuchyní. V podkroví penzionu se nachází druhý apartmán se třemi ložnicemi po dvou lůžkách, samostatnou kuchyní s jídelním koutem a samozřejmostí je vlastní sociální zařízení.V zimě zahrada slouží jako bezpečné místo pro zaparkování automobilů. Domácím mazlíčkům je vstup povolen.

betting tips

bet ,betting , tip , odd , analyse, tipper – Tippers provider of betting tips , under authority of analysis. we are team young people which try get any profit form betting business and provide a career in our team for every one who satisfy conditions shown on our website

Načítání trvalo 0.0556 sekund.