+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zemní vruty Krinner

Klíčová slova: Zemní vruty,Krinner,zahradní domky,dětské domky.

E-mail: olgasaskova@olgasaskova.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2009

Popis: Zemní vruty jsou moderním základem a ukotvením dřevostaveb bez betonáže pro zahradní domky, dřevěné terasy, altány, pergoly, garážová stání, zahradní houpačky a dětské sestavy. Pomocí zemních vrutů snadno získáte okamžitě zatížitelný, pevný a kdykoliv odstranitelný základ pro zahradní domky a terasy. Zemní vruty jsou vhodné i po stavbu svépomocí, můžete si sami ukotvit zahradní houpačky, dětské sestavy, altány, pergoly, garážové stání.

Web: www.zemni-vruty-krinner.cz

Další související informace

Mechanizace Zdemar

nákladní autodoprava, zemní práce, výkopové práce – Dopravní a poradenská společnost Zdemar Ústí nad Labem nabízí přepravu sypkých hmot, zemní práce, výškové práce, demolice, úpravu řečišť, modelování terénu a recyklaci odpadů. Zaměřujeme se také na prodej sypkých směsí a recyklátů.

ERKA Žatec s.r.o.

Erka Žatec, zemní práce, bourací práce, výkopové – Provádíme zemní a bourací práce, demolice, odvoz odpadů a sutí, budování inženýrských sítí, výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací. Potřebujete vykopat základy, převézt zeminu, odvézt odpad, připravit pozemek pro stavbu či vybudovat inženýrské sítě? Společnost ERKA Žatec, s.r.o. provádí veškeré zemní a demoliční práce, ale také montáž a rekonstrukci plynovodů, vodovodů a kanalizací.

Zemní a Výkopové práce

Zemní a Výkopové práce – Zabývá odvozem suti a odpadu s následnou ekologickou likvidací, které dopravíme na kterékoliv místo v Praze a okolí. Odvezeme dřevo, kartony a nebezpečný odpad. Zabývá odvozem suti a odpadu s následnou ekologickou likvidací, které dopravíme na kterékoliv místo v Praze a okolí. Odvezeme dřevo, kartony a nebezpečný odpad.

Načítání trvalo 0.0671 sekund.