+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beltine Hotel

Klíčová slova: ubytování, hotel, Beskydy, wellness, Ostravice

E-mail: ctechtest@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Ubytování v luxusním wellness hotelu Beltine Ostravice v Beskydech. Díky perfektnímu ubytování, výtečné gastronomii a unikátnímu wellness centru bude pro Vás hotel Beltine místem, kde budete chtít už zůstat.

Web: www.beltinehotel.cz

Další související informace

Hotel Čertova Chata

ubytování, hotel, lyžování, Špičák, příroda, Šumav – Hotel Čertova chata je stylově zařízený objekt s obsluhou rodinného typu, který je vyhledáván zejména pro svou klidnou polohu uprostřed šumavské přírody v blízskosti Černého a Čertova jezera a lyžařských sjezdovek. Lyžařský areál Špičák.

Hotel Frýdl v Praze

hotel, ubytování, Hotel Frýdl, ubytování v Praze, – Hotel Frýdl se nachází v Praze městské části Praha 8 Březiněves, hotel Frýdl patří mezi známé a zavedené v Praze. Nabízíme romantické ubytování a stravování v naší restauraci Zelený dvůr. Nabízí ubytování o celkové kapacitě 16ti pokojů, počet lůžek je 52. Disponuje 5ti dvoulůžkovými pokoji, 6ti třílůžkovými pokoji, 1 čtyřlůžkovým pokojem, 4 apartmány o 2 pokojích - 1 šestilůžkový, 2 pětilůžkové, 1 čtyřlůžkový.

ubytovani.dobrodruh.net

Ubytování, hotel, penzion apartman, letenky, levné – Nabízíme ubytování v hotelích i penzionech po celém světe. Máte možnost zajistit si ubytování z klidu a pohody domova.Dále nabízíme levné letenky na cestování po celém světě. Rovněž i letenky je možné rezervovat si 24 hodinn denně.

Načítání trvalo 0.0702 sekund.