+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel - Penzion Telč - ubytování v Telči

Klíčová slova: Ubytování Telč, hotel v Telči, pension, Telč No. 2

E-mail: info@hotel-pension-telc.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2010

Popis: Nabízíme Vám ubytování v našem hotelu - penzionu na náměstí v Telči. Dům č. 20, kde jsme zřídíli náš penzion patří k velmi starým měšťanským domům. Ubytujeme Vás v malebných pokojích s výhledem na telčské náměstí, nebo do klidného atria.

Web: www.hotel-pension-telc.cz

Další související informace

HOTEL PATRIA v Trutnově

HOTEL PATRIA, ubytování v – Hotel Patria v Trutnově je jedenácti-patrová budova řadící hotel k největším ve městě.Hotel Patria v Trutnově nabízí ubytování ve třech typech pokojů: KLASIK, jedná se o pokoje nebo apartmány s původním vybavením, které mají vlastní WC, sprchu, ledničku, telefon s přímou linkou a TV/SAT, připojení wi-fi zdarma. PLUS, jedná se o zmodernizované pokoje a apartmány, které mají vlastní WC, sprchu, minibar, telefon s přímou linkou, TV/SAT, FREE WIFI. Restaurace hotelu vaří kuchyni národní, vegetariánskou, italskou, rybí i diabetickou. Hosté mohou využít rovněž malou restauraci v orientálním marockém stylu.

Hotel Carlsbad Plaza v Karlových Varech

Hotel Carlsbad Plaza, ubytování v Karlových – Hotel Carlsbad Plaza se nachází v Karlových Varech. Nabízí ubytování ve 140 pokojích a 20 apartmá. Hotel propojuje historickou architekturu provázenou odpovídajícím nábytkem s moderním zařízením: všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, psacím stolem, LCD televizorem, trezorem, minibarem, kabelovým připojením k vysokorychlostnímu internetu. Hotel Carlsbad Plaza v Karlových Varech nabízí stravování v restauraci Sorrento, kde si můžete vychutnat nepřeberné množství specialit nejen české, ale i západní evropské kuchyně .Unikátní Wellness Land hostům poskytuje relaxaci v několika bazénech a saunách.

Načítání trvalo 4.1742 sekund.