+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Braník ubytování Pr

Klíčová slova: Hotel,Braník,ubytování,Praha,4-Braník,Praha,4-Bra

E-mail: Hotel-Praha-Branik@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2010

Popis: Hotel Braník se nachází na břehu řeky Vltavy, nedaleko centra Prahy, v městské části Praha 4 - Braník. V areálu hotelu je parkoviště pro osobní vozy i autobusy. Hotel nabízí veškeré stravovací služby v hotelových střediscích. Restaurace s celodenním provozem, vinárna s večerním provozem a v letních měsících zahradní restaurace s příjemným posezením pod vzrostlými kaštany. Hotel Braník poskytuje komfortní ubytování ve 26 pokojích s celkovou kapacitou 62 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, telefonem, barevnou televizí se satelitním a rozhlasovým přijímačem.V pokojích jednolůžkového typu je, je k dispozici pohodlné sofa. Některé dvoulůžkové pokoje mají vlastní balkónek a u některých třílůžkových pokojů je třetí postel oddělena zdí.V hotelu Braník hosté naleznou i stylovou restaurace, která je plně klimatizována. V ranních hodínách od 7:00 do 10:00 se podávají snídaně formou teplého a studeného bufetu. Během obědů si hosté mohou vybrat ze speciální nabídky hotových jídel. Jídelní lístek hostům nabídne vybírat z tradičních českých jídel, tak i z minutek. Součástí restaurace je salónek vybavený TV projektorem a flipchartem, který je možné využít pro různá školení a přednášky.

Web: www.branik.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-4.htm

Další související informace

Hotel Gallery hotel SIS u

Hotel,Gallery,hotel,SIS,ubytování,Praha,4,ubytova – Gallery hotel SIS je moderní 4-hvězdičkový hotel v Praze po rekonstrukci spojující moderní design s historickou atmosférou budovy nacházející se nedaleko centra města v Praze 4. Výborná je především dostupnost k Václavskému náměstí, od kterého Vás dělí jen 4 zastávky. Interiér Gallery hotelu SIS v Praze 4 je vyzdoben uměleckým sklem českých umělců.

Hotel Buddha-Bar Hotel Pr

Hotel,Buddha-Bar,Hotel,Prague,ubytování,Praha,1-S – Po Paříži, Bejrútu, Dubaji, Káhiře, Kyjevě, Sao Paolu, Londýně a Jakartě ... světově proslulá pařížská restaurace je otevřena také v Praze ...Poprvé vůbec je tento legendární outlet umístěn do nového jedinečného Boutique hotelu nesoucí jméno Buddha-Bar Hotel, který vytváří nový směr v rámci ubytovacích a stravovacích služeb. První Buddha-Bar Hotel je ukázkou současného moderního interiérového designu Asie s francouzským koloniálním vlivem. Hotel se nachází v samém srdci Prahy, v historické budově jen pár kroků od Staroměstského náměstí.

Hotel Villa Andy ubytován

Hotel,Villa,Andy,ubytování,Praha,5,ubytovani – Hotel nabízí ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Pohodlné hotelové pokoje jsou vkusně zařízené, v každém pokoji je televize s družicovým programem Kavárna - restaurace hotelu Villa Andy nabízí širokou nabídku služeb. Snídaně je od 8.00

Načítání trvalo 0.0574 sekund.