+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Liptovský Dvor ubyt

Klíčová slova: Hotel Liptovský Dvor ubytovanie Liptovský Ján

E-mail: Pension-Brno-Na-Dvorakove@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina ponúka ubytovanie v 15 samostatných dreveniciach o celkovej kapacite 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina je postavený v štýle typickej liptovskej architektúry. Každá drevenica apartmánového hotela Liptovský Dvor Jánská Dolina je dvojposchodová.

Web: www.hotel-liptovsky-dvor.sk-ubytovani.com/

Další související informace

Lázeňský hotel Olympia

Lázeňský hotel Olympia – Nádherný výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu je jen jedním z důvodů proč se ubytovat právě v Hotelu Olympia. Klientům hotelu jsou k dispozici pokoje v šesti různých variantách, s promyšlenou kombinací barev, vybavené elegantním nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb. Dále balneocentrum s nejmodernějším vybavením se specializací na léčebné, relaxační a wellness pobyty, hotelový bazén se slanou vodou, finská sauna a kosmetika jsou k dispozici 7 dní v týdnu. Hotel má vlastní parkovací dům s kapacitou 30 automobilů. Máte zájem o wellness pobyt v lázeňském hotelu Olympia

Hotel Jana v Přerově

Hotel – Z celkového počtu 93 pokojů hotelu Jana v Přerově je 76 dvoulůžkových typu STANDART - z toho 17 bezbariérových, 12 dvoulůžkových typu LUX, 4 apartmá a 1 prezidentské apartmá. Pokoje hotelu Jana v Přerově jsou standardně vybaveny koupelnou s vanou, WC a fénem, telefonem, kabelovou TV, psacím stolem a minibarem. Nejluxusnější částí restaurace v Hotelu Jana v Přerově je salonek Biedermayer a Whisky Club. Skvělé pivní speciality hosté ochutnají v restauraci zvané Staropramen.

Selfness hotel v Rožňave

hotel, ubytovanie, hotel Selfness, ubytovanie v – Novo postavený Selfness hotel Rožňava leží v atraktívnej lokalite Slovenského krasu v meste Rožňava v blízkosti hlavných turistických zaujímavosti. Hotel Selfness Rožňava disponuje ideálnymi podmienkami pre relaxačné, preventívne pobyty, rodinné dovolenky a pre aktívny odpočinok. Hostia ocenia, že sa pod jednou strechou nachádza wellness, fitnes a centrum vitality a zdravia. Ubytovanie 10 lôžok a 20 prísteliek v piatich apartmánoch.

Načítání trvalo 0.0635 sekund.