+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel OTAVARENA

Klíčová slova: hotel, ubytování, penzion, písek, otavarena

E-mail: recepce@otavarena.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2008

Popis: OtavArena se nachází v klidném prostředí městského sportovního areálu. Je umístněn jen několik stovek metrů od centra města v klidové zóně s ideálními pěšími a cyklistickými trasami. Vhodný jak pro sportovní soustředění a semináře tak i pro rodinou rekreaci. Ubytování ve dvaceti dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, sat, telefonem a sociálním zařízením.V objektu se nachází restaurace.

Web: www.otavarena.cz

Další související informace

Pension Špičák

Aura pension Špičák, penzion, ubytovani – Rodinný pension Aura, umístěný v samém srdci Šumavy, v centru sportovního areálu obce parkoviště pro hotelové hosty, kulečník, šipky, trampolína, půjčovna kol, holí na nordic walking, wifi zdarma. Špičák u města Železná Ruda. Pro zpříjemnění vašeho pobytu na Šumavě Vám můžeme nabídnout 8 zcela nových a útulných pokojů s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji, k dispozici je uzamykatelná garáž pro uložení kol ubytovaných, případně garáž pro parkování motocyklů.

Penzion Pohoda

Penzion Pohoda, penzion, ubytovani – Penzion Pohoda se nachází v klidné části a nedaleko historického centra Českého Krumlova. Pokoje penzionu jsou vybyveny sociálním zařízením, TV a celý penzion je pokryt Wi-Fi připojením. Našim hostům nabízíme bohatou nabídku služeb - zajišťujeme vstupenky na Otáčivé hlediště v Českém Krumlově, víkendy na Vltavě, lyžování na Lipně a pod.

Načítání trvalo 0.0986 sekund.