+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel po celém světě

Klíčová slova: Hotel, ubytovaní, nejnižší ceny, rezervace online

E-mail: petr.havlin@webcertain.com

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2008

Popis: Levné hotely a ubytování po celém světě se zárukou nejnižší ceny, Rezervace pokoje online, Přehledné informace na Hotels.com o cenách a vybavenosti hotelů a ubytování ve více než 80 000 zařízení na celém světě.

Web: cesko.hotels.com

Další související informace

Rezervace hotelů se slevo

hotel, hotely, ubytování, cestování, rezervace – Vyhledávání a online rezervace ubytování v hotelech po celém světě. Možnost vyhledat nejbližší ubytování ke konkrétní adrese, vyhledávání podle nepřesných geografických názvů (např. Disneyland), velká mapa propojená s fotografiemi, různé filtry.

Hotel Pratol v Říčanech

hotel, Pratol, ubytování, Říčany, wi-fi, lázeňské – Hotel Pratol se nachází na jihovýchodním okraji Prahy u městečka Říčany poblíž dálnice D1 mezi Prahou a Brnem. Svým vybavením vyhovuje Hotel Pratol širokému spektru návštěvníků. Ti, kteří zde chtějí strávit rodinnou dovolenou, ocení kromě již zmiňované výhodné polohy účelně vybavené pokoje s vlastním příslušenstvím, příjemnou restauraci a rovněž bazén a saunu.

Hotel Viktor v Bratislave

hotel, Hotel Viktor, ubytování, ubytovanie, – Hotel Viktor je moderný novopostavený hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti centra mesta Bratislava ponúka vysoký štandard ubytovania pre biznis klientelu, turistov či rodiny s deťmi. Celý hotel Viktor v Bratislave vrátane izieb je klimatizovaný, v každej izbe je samozrejme hifi pripojenie na internet. Každá izba hotela Viktor je vybavený kúpeľňou s WC, sprchovým kútom alebo vaňou, televíziou so satelitnými programami.

Načítání trvalo 0.0734 sekund.