+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Prvosenka, ubytování Krkonoše

Klíčová slova: ubytování, hotel, lyžování, hory

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2010

Popis: Horský hotel Prvosenka nabízí ubytování v Krkonoších - Pec pod Sněžkou. Hotel je na vrcholu Lisčí hory, 500 metrů od lanovky ve výšce 1206 metrů. 1-4 lůžkové pokoje se standardním vybavením.

Web: www.hotelprvosenka.cz

Další související informace

Penzión Lacek

Malá Fatra, ubytování, lyžování, turistika, hory – Krásný výhled, příjemné ubytování, v zimě výborné lyžování a v létě kvalitní túra na okolitý vrchy, to je jen část z toho co poskytuje ubytování v rodinném Penzióne Lacek, umístěným v historií opradenej dedinke Terchová.

Penzion Wizards club

ubytování, penzion, Lipno, Šumava, lyžování, Hochf – Rodinný penzion u vodní nádrže Lipno poskytuje ubytování v pokojích s vlastním soc. zařízením, některé i s kuchyňkou. Prostorná zahrada s bazénem, zahradní restaurace, dětské hřiště. Celoroční provoz. letní i zimní rekreace, lyžování.

Rezervace ubytování

ubytování, hotely, penziony, apartmány, hory, moře – Najděte si nejvhodnější ubytování. Luxusní hotel, rodinný penzion, nebo prostý hostel. Vyberte si ze 300 tisíc nabídek ubytování po celém světě. Rychlá rezervace ubytování. Okamžitý stav volných pokojů. Hotely, penziony, apartmány na horách, u moře, po celém světě. Vaše dovolená bez cestovky!

Načítání trvalo 0.1026 sekund.