+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pension Milk inn

Klíčová slova: Pension Milk inn, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2011

Popis: Pension nabízí možnost zakoupení kontinentální snídaně. Hostům, jež nevyužijí možnost zakoupení snídaně, je k dispozici čajová kuchyňka s jídelnou, kde si mohou přichystat snídani sami. Dále se zde nachází relaxační místo vhodné pro dokončení obchodních schůzek, či jen pro odpočinkové posezení. Klimatizovaný sál s denním světlem je vhodný pro veškeré konferenční a společenské akce, jednání, semináře a slavnostní posezení. Profesionální ozvučení sálu s možností propojení všech vstupů a výstupů. Veškerá moderní prezentační technika s možností zabezpečení špičkových cateringových služeb.

Web: milk-inn.penzion.cz/

Další související informace

Pension Gerle

Pension Gerle, penzion, ubytovani – Penzion Gerle v Černém Dole prošel kompletní rekonstrukcí a všechno vybavení v něm je nové. Ubytujete se v tří nebo čtyřlůžkových pokojích, pro větší rodiny či náročnější hosty penzion připravil samostatný apartmán. Svého domácího mazlíčka, pokud není příliš velký, si po domluvě přivezete s sebou.

Pension u Sempry

Pension u Sempry, penzion, ubytování – Penzion U Sempry má kapacitu 102 lůžek. Nabízí ubytování v apartmánech a ve dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje v penzionu U Sempry jsou umístněny v buňkách - v jedné buňce dva pokoje, předsíň, sociální zařízení. Na každém poschodí společná kuchyňka. V přízemí penzionu je bar. Před penzionem je možnost parkování. Levnější ubytování je určeno pro zaměstnance firem (montéry, stavební dělníky,apod.)

Načítání trvalo 0.0848 sekund.