+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion Gallus

Klíčová slova: Penzion Gallus, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2011

Popis: Penzion s restaurací GALLUS ve Vranově u Brna využijete především pro soukromé akce, svatební hostiny či firemní obědy nebo večeře. Je oblíbeným místem soukromých schůzek a nabízí maximální úroveň. Ubytujete se v komfortních dvoulůžkových pokojích, restaurace slibuje kuchyni vyhlášenou v širokém okolí, ať už tradiční českou či světovou v moderním pojetí. Parkování zajištěno přímo před budovou. Vstup do restaurace je bezbariérový.

Web: penzion-gallus.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Hana

Penzion Hana, penzion, ubytovani – Nabízíme Vám celkem tři pokoje v našem rodinném penzionu, z toho dva dvoulůžkové a jeden jednolůžkový. V jednom z pokojů je možno rozšířit kapacitu o přistýlku. Parkoviště pro tři vozy na vlastním pozemku zdarma.

Penzion Ovečka v Nýdku

penzion, ubytování, penzion Ovečka, ubytování v – Penzion Ovečka je nově zrekonstruovaný penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek. Penzion je ideální pro rodiny s dětmi, romantické pobyty, turisty, firemní akce a školy v přírodě. Součástí penzionu je privátní wellness (sauna, masážní vana, ledové vědro, odpočívárna) s minibarem a vlastní terasou. Penzion Ovečka je nově zrekonstruovaný penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek.

Penzion Siesta v Želnavě

penzion, ubytování, penzion Siesta, ubytování v – Rodinný pension Siesta se nachází v Národním parku Šumava v obci Želnava, 3km od Lipenského jezera. Celková kapacita Pensionu Siesta je 25 lůžek. Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Parkování u pensionu s uzavřeným prostorem, úschovna kol a lyží. Možnost venkovního grilování nebo posezení u táboráku.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.