+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion Hradec Králové

Klíčová slova: penzion, ubytování, restaurace, levné ubytování, H

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2012

Popis: Rodinná restaurace a penzion U Rúže Hradec Králové vám nabízí levné a přesto pěkné ubytování s možností vydráždit chuťové buňky z našich jídel v naší restauraci na maximum. Hradec Králové vám nabízí levné a přesto pěkné ubytování s možností vydráždit chuťové buňky z našich jídel v naší restauraci na maximum.

Web: www.uruze.cz

Další související informace

Penzion U Černého čápa

penzion, ubytování, rezervace, Černý čáp, Lásenice – Penzion U Černého čápa se nachází v Jižních Čechách v těsné blízkosti řeky Nežárky.V bezprostřední blízkosti penzionu se nacházejí říční lázně.Noc u nás lze strávit v některém z 8 pokojů, nebo v apartmánu mezaninového typu. V prostorách penziónu se nachází stylová restaurace s kapacitou 35 míst. Restaurace je nekuřácká a pro vaše nejmenší je tu připraven i dětský koutek. Široké možnosti sportovního i kulturního vyžití.

Penzion Na Cihelně

Penzion, pension, ubytování, restaurace – K ubytování můžete využít apartmán nebo dvoulůžkové pokoje s výhledem na řeku Vltava a zahradu. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Penzion nabízí celkem 10 lůžek. Penzion má vlastní restauraci.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.