+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion na Pluskovci

Klíčová slova: Penzion na Pluskovci, ubytovani, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2011

Popis: Penzion Na Pluskovci nabízí ubytování v 10 pokojích se samostatným sociálním zařízením. Stejně tak jsou zařízeny i 3 samostatné chatky s plynovým vytápěním a soc. zařízením, které se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu. Součástí penzionu je také depandance ve vzdálenosti cca 30 m od hlavní budovy. Zde mají vždy 2 apartmány společné sociální zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a lednicí.

Web: penzion-na-pluskovci.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Era

Penzion Era, ubytování, penzion – Penzion Era leží v klidné lokalitě na okraji města Zlín v městské části Kudlov. Penzion uspokojí hosty, kreří touží bydlet v klidné části města s dobrou dostupností do jeho centra. Penzion Era je malý rodinný penzion se dvěma apartmány pro dvě až čtyři osoby , jedním třílůžkovým pokojem a čtyřmi dvoulůžkovýmii pokoji vybavenými vlastním WC, sprchou, TV, v celém objektu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Součástí Penzionu ERA je samoobslužný bar, parkovište a letní terasa.

Penzion U Lípy

Penzion U Lípy, ubytování, penzion – Malebný rodinný penzion a restaurace „U Lípy“ se nachází v klidném prostředí Lipna, v osadě Hůrka u Horní Plané. Penzion, jehož historie sahá až do 19.století, byl v roce 2001 kompletně a stylově zrekonstruován. Penzion nabízí ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Z terasy penzionu je překrásný výhled na Lipno a na Šumavské hory. U penzionu je i rozsáhlý pozemek, který je možné využít ke sportovním aktivitám či k příjemnému posezení u táborového ohně.

Penzion Na Kopečku

Penzion Na Kopečku, ubytovani, penzion – Penzion Na kopečku je umístěn v příjemném prostředí obce s krásným výhledem na panoráma Českých Budějovic, nedaleké vrcholky pohoří Šumavy a na jeden z nejkrásnějších zámků České republiky - zámek Hluboká nad Vltavou. Krásná příroda v okolí s množstvím lesů a rybníků zaručuje prožití krásné dovolené.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.