+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion Nymburk,ubytování

Klíčová slova: ubytování,apartmán,penzion,kuchyň, internet,víno

E-mail: info@ceskeperly.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2009

Popis: Ubytování v centru královského města Nymburk. Dva dvoulůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením, TV, kuchyňka, připojení na internet. Možnost posezení u grilu a na zahrádce. Pension české perly je hned vedle Vinotéky a bižuterie České perly. Vinotéka Nymburk ročně nabízí přes 700 druhů vín z různých vinařských oblastí Moravy i celého světa. Stále nabízíme 12 druhů stáčených sudových vín, také brazilskou kávu značky Buasi a chlazené drinky. V blízkosti se nachází tradiční české, čínské a italské restaurace, dále bowling, irská hospůdka, lahůdky, cukrárna a spousta obchodů s oblečením.

Web: rezervace.ceskeperly.cz/

Další související informace

Penzion Stella ubytování

Penzion,Stella,ubytování,Luhačovice,Luhacovice,ub – Pension Stella leží v blízkosti centra lázeňského města Luhačovice. Nabízí ubytování vhodné hlavně pro rodiny s dětmi. Hosté mají k dispozici garáž. Pro firmy, oslavy nebo podobné příležitosti je připravena konferenční místnost. Menší psi mají vstup povolen, velcí psi jen po domluvě.

Penzion Apartmán CZ ubyto

Penzion,Apartmán,CZ,ubytování,Jablonec,nad,Nisou, – Penzion - APARTMÁN CZ byl vybudován nedaleko centra města Jablonec nad Nisou v bezprostřední blízkosti jablonecké přehrady (vodní nádrž Mšeno), kde se v těsném sousedství nachází plavecký bazén s aquaparkem a městská sportovní hala. Penzion - Apartmán Vám poskytne domácí zázemí v komfortním prostředí a výtečnou kuchyní ve vlastní restauraci.Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou, TV se satelitním příjmem, malou lednicí. Apartmány jsou vybaveny navíc zařízeným kuchyňským a jídelním koutem. Celková kapacita 30 lůžek včetně přistýlek. Možnost dětské postýlky.

Restaurace Rusticana

ubytování,penzion,apartman,wellness, restaurace – Restaurace a penzion Rusticana Havlíčkův Brod, Na Výsluní 1814, tel.: +420 569 425 932 mobil: +420 602 954 061, www.rusticana.cz nabízíme to, co hledáte - ubytování, motel, hotel, penzion, apartman, wellness, restaurace, stravování. Přijďte se přesvědčit.

Načítání trvalo 0.0811 sekund.