+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion Statek Bernard

Klíčová slova: Penzion Statek Bernard, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2011

Popis: Malebný penzion má k dispozicii 26 lůžek, které jsou v 9 pokojích (1 jednolůžkový, 3 dvoulůžkové, 3 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové a 1 šestilůžkový apartmán). Každý pokoj má samostatné sociální zařízení, ledničku, TV a zdarma připojení na Wi-fi. Za příplatek se můžete ubytovat také s pejskem menší rasy.

Web: penzion-statek-bernard.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Mahler

Penzion Mahler, penzion, ubytovani – Penzion nabízí ubytovací kapacitu v 6 dvojlůžkových pokojích s možností přistýlky (jeden pokoj je s bezbariérovým přístupem a zařízením). Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Po předchozí domluvě je možné připravit snídaně, obědy i večeře podle Vašeho přání. K dispozici stylový dobový výčep a velký sál, kde lze uspořádat koncerty, výstavy, podniková školení, semináře, jazykové kurzy, rauty, svatební hostiny a jiné významné oslavy. Hostům je k dispozici internetová studovna, soukromé parkoviště a uzavřený dvorek s možností grilování.

Penzion U Nás

Penzion U Nás, penzion, ubytovani – Nove postavena CHALUPA z 2007 splnuje všechny požadavky pro strávení pohodové dovolené na rozhraní Zelezných hor, Vysočiny a Poddoubraví Naše doporučuní: pro rodiny s dětmi,důchodce,sportovně založene ale i lenochy K dokonalosti dovolené si můžete narazit a natočit dovezený sud piva přimo v baru chalupy.

Penzion Eliška v Horní Plané

penzion, ubytování, Penzion Eliška, ubytování v – Penzion Eliška je situován ve dvou a čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením. Pro ubytované hosty je k dispozici soukromá terasa s výhledem na jezero. Součástí penzionu je restaurace, kde je možné celodenní stravování. Pozemek penzionu U Karla sahá až k vodní ploše s písečnou pláží, která má dobré podmínky pro koupání i malých dětí a je přístupná jen ubytovaným. Vhodné pro rybáře a rodiny s dětmi. Na zahradě je možnost grilování. Kapacita penzionu je 17 lůžek. Ke službám penzionu patří půjčování lodí.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.