+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion U Doubků

Klíčová slova: Penzion U Doubků, penzion, ubytovani

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2011

Popis: Dvoupodlažní penzion u Doubků nabízí ubytování v pokojích standardních, nadstandardních a k dispozici je i jeden komfortní. Všechny pokoje mají bezdrátové připojení k internetu přes WI-FI zdarma – proto jsou i výhodné pro pracovníky firem na obchodních cestách. Standardní ubytování tvoří čtyři pokoje – pro jednu nebo dvě osoby s možností jedné přistýlky, součástí je WC + koupelna s vanou, TV, SAT, WI-FI.

Web: penzion-a-vinarna-u-doubku.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Hrádku

Penzion U Hrádku, penzion, ubytovani – Široká nabídka možností našeho penzionu osloví nejen příznivce aktivní dovolené, firemní zákazníky, ale i Vás všechny, kteří hledají klidnou rodinnou dovolenou v přírodě s důrazem na vysoký standard ubytování a individuální přístup k hostům. Penzion U Hrádku Vám nabízí komfortní hotelové pokoje v uzavřeném a pečlivě udržovaném areálu. Přívětivá kombinace současného moderního designu, romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinnou dovolenou, víkendový nebo pracovní pobyt.

Penzion U Černého potoka

Penzion U Černého potoka, penzion, ubytovani – Vítejte v našem penzionu Penzion je součástí vesnické památkové zóny Nová Lhota – Vápenky ležící na úpatí Velké Javořiny. Zrekonstruovali jsme budovu původního hostince z konce 19. století a obnovili tak zvyklost místního pohostinství a výborné tradiční kuchyně. Hostinec i penzion jsou otevřeny celoročně a nabízí příjemné zázemí pro všechny Vaše volnočasové aktivity.

Penzion U Mlýna

Penzion U Mlýna, penzion, ubytovani – Penzion U Mlýna je nově zrekonstruován a nabízí svým hostům pohodlné ubytování ve stylově vybavených pokojích. K dispozici 4 apartmány s ubytovací kapacitou 2-8 osob, které jsou vybaveny zařízenou kuchyňkou včetně varné konvice a mikrovlné trouby. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, televizi a satelit. Nově jsou dva pokoje se soc. zařízením pro 2 osoby + 2 osoby na přístýlce (pohodlná rozkládaci pohovka). Pokoje jsou moderně zařízeny. Volejbalové/nohejbalové hřiště vč. dětského koutku je cca 20m od penzionu (přes silnici). K dispozici je také zahrada s grilem a ohništěm.

Načítání trvalo 0.0734 sekund.