+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ubytování Hotel Jehla Žďá

Klíčová slova: firemní akce, ubytování Vysočina, Žďárské vrchy, c

E-mail: webmaster@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2008

Popis: Ubytování v kategorii Hotel a Hostel. Kapacita až 400 lůžek. Restaurace, salónky, učebny pro školení, v blízkosti konferenční prostory, pořádání sportovních soustředění, firemních sportovních dnů, velké parkoviště, hotelové služby, hotelová doprava.Ubytování v kategorii Hotel a Hostel.

Web: www.hoteljehla.cz/

Další související informace

Pension Rampušák

Pension Rampušák. penzion, ubytovani – V pensionu Rampušák se ubytujete ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Penzion je příznivě nakloněn i vašim domácím mazlíčkům, pes s vámi může pobývat za 50 Kč na noc. V objektu se připojíte k Wi-Fi internetu zdarma. Své auto zaparkujete před budovou.

Penzion Pod Kostelem

Pod kostelem, ubytovani, penzion – Prázdninová akce v Penzionu Pod Kostelem! Týdenní pobyt za 2.450 Kč na osobu. V ceně je bohatá snídaně, dítě do 10 let v doprovodu dvou dospělých zdarma. Penzion Pod Kostelem Vám nabízí stylové ubytování v 5 dvoulůžkových a 1 trojlůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem venkovského stylu, samozřejmostí je sociální zařízení a TV, pro Vaše pohodlí při delších pobytech je k dispozici minilednice.<p> Přímo před objektem se nachází vlastní parkoviště.

UBYTOVÁNÍ MONÍNEC

školení Monínec,firemní akce,ubytování Monínec. – Hotel,penzion,apartmány Monínec nabízí příjemné ubytování komfort i pohodu je vhodný pro relaxaci, soukromé akce, firemní akce, semináře,školení a konference. Lyžování Monínec.Ubytování Monínec.Zábava a akce Monínec.Sportovní soustředění,svatby.

Načítání trvalo 0.3059 sekund.