+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Online program TV,kina,di

Klíčová slova: tv program, televízny program, tv, program kin

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2009

Popis: Aktuálny Tv program ,program kin,program divadiel a koncertov na najbližších 14 dní s možnosťou vlastného nastavenia sledovaných programov. Najdete tu vsetky podujatia a programy a vas volny cas si mate moznost vypnit.

Web: www.program.sk









Další související informace

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Zumba - kurzy Zumby v ČR

zumba, informace, video, rady, tipy, triky, návod, – Na serveru mojezumba.cz naleznete informace o tanci Zumba, stejně jako katalog, ve kterém zjistíte, kde se Zumba pořádá. Série článků pro začátečníky pomůže každému pochopit, o co v Zumbě jde a proč je po celém světě tolik oblíbená.

Načítání trvalo 0.2070 sekund.