+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A care-zdravotní pomůcky

Klíčová slova: zdravotnické potřeby, zdravotnické pomůcky

E-mail: seo@neofema.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2012

Popis: A care a.s. se stala jednou z TOP společností mezi zdravotnickými firmami nejen oblasti intervenční kardiologie a intervenční radiologie, veterinární péče, tělesné a duševní krásy. A care a.s. se stala jednou z TOP společností mezi zdravotnickými firmami nejen oblasti intervenční kardiologie a intervenční radiologie, veterinární péče, tělesné a duševní krásy.

Web: acare.cz

Další související informace

Thuasne

zdravotnické potřeby – Tradiční výrobce zdravotních pomůcek nabízí zdravotní pomůcky pro páteř, horní a dolní končetiny a pomůcky z oblasti následné péče. Dovážíme a distribuujeme bederní pásy, krční límce, různé druhy ortéz, antidekubitní matrace, polohovací postele. Dále nabízíme berle, hole, invalidní vozíky, pomůcky pro měření teploty a sportovní prádlo. Prodáváme zdravotnické potřeby v síti maloobchodních prodejen na území České Republiky. Zdravotnické potřeby nabízíme v širokém sortimentu. Prodáváme zdravotnické potřeby značky Thuasne (tradiční francouzský výrobce zdravotnických potřeb), ale i široký sortiment zdravotních pomůcek jiných výrobců.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0712 sekund.