+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

osobní terapeut

Klíčová slova: psychoterapie, šamanská léčba, voice therapy

E-mail: pavla.kubaskova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2010

Popis: rogersovská psychoterapie a šamanská léčba, psychoterapie s využitím starých spirituálních technik,poradenství a koučink, semináře voice therapy a semináře Léčivá síla zpěvu, pravohemisférové systémy,

Web: www.osobniterapeut.cz

Další související informace

MUDr. Tomáš Rektor

psychoterapie, psychoterapeut, psychologická – Psychoterapeut, psychiatr a vedoucí lékař psychologické poradny a kliniky Terapie.info. Poradenství a pomoc s kvalifikací v oborech psychoterapie, psychiatrie a psychologie. Komplexní program péče o duševní zdraví a psychologická poradna.

Psychoterapie Praha

psychoterapie, psycholog, Praha – Mgr. Kateřina Mocová - klinický psycholog a psychoterapeut poskytující poradenství a psychoterapii v Praze. Psychologická pomoc s problémy, které doprovází úzkost, deprese a stres. Psychoterapie a psychická podpora v životní krizi.

Budoár duševní pohody

psychoterapie, koučink, psycholog, poradna – Centrum osobního rozvoje. Poskytujeme psychoterapii a koučink, kreativní testování osobnosti a zážitkové workshopy. Můžeme vám pomoci se zvládáním životních krizí, psychickými obtížemi, mezilidskými vztahy nebo osobní rozvojem. Specializujeme se na práci se sny a s tělem. Vycházíme z toho, že každý je jedinečná individualita s nesmírným potenciálem a téměř neomezenými možnostmi rozvoje. Nechápeme Vás tedy jako pacienta, ale jako člověka. Nestavíme se do role experta na Vás a Váš život - naše role a kompetence spočívá v efektivní podpoře nalézání Vaší vlastní cesty.

Načítání trvalo 0.0781 sekund.